Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőkére festett félhosszú...

Ha szőkére festett félhosszú hajamat (alapból sötétbarna) elkezdeném vasalni, rossz lesz? Így is gyakran kell festeni, úgy nem kopik le a festék vagy törik meg a haj? Alapból egyenes, csak áthúznám 1-2 a végét.

Figyelt kérdés
és nem lecseszéseket kérek, hogy nemjó a hajvasalás mer tudom, az érdekelne, hogy mi történik ilyenkor? valaki vasalja festettszőke haját?
2010. júl. 24. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ritkán, de szoktam, nekem is festett szőke hajam van..Ma már lehet kapni hajvégápolókat,amik kevésbé roncsolják a hajvégeket..Kifejezetten erre a célra.Vasalás elött azt tegyél rá, és akkor nem lesz káros :)
2010. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy bnőm ugyanebben a helyzetben volt de ő nagyon sokat vasalta . A festék rajta maradt de elég töredetett volt neki . Ha nem vasalod tul sokat akkor sztem nem lesz baja
2010. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én barátnőmnek leszakadt a haja... legalább 25 cm...
2010. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tövétől??:O
2010. júl. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!