Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák ellen mit lehet tenni?

Striák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hirtelen nőttem és alapból elég száraz a bőröm szóval az egész combom tele van striákkal. Már részben hozzá szoktam kb. 3 éve ilyen viszont most a mellemen is lett és ebbe nem tudok belenyugodni. próbáltam testápoloval kenni hogy ne legyen több de még is...

Valakinek van ötlete hogy hogy lehet picit elhalványítami illetve megelőzni hogy több ne legyen?



2016. jún. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyen volt, én kentem direkt striára való krémmel, nem tudom, mennyit segített, szerinttem előbb-utóbb anélkül is elhalványodtak volna. Majd idővel kifehérednek, túl sok mindent nem tudsz tenni, testápolózd, és igyál sok vizet, hogy rugalmas maradjon a bőröd.
2016. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A borostyán és paprikakivonatos krémet bemasszírozva valamelyest enyhítik,de még ki nem fehéredik nem nagyon van megoldás.
2016. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni.... max doki aki tud segiteni rajta....de ez vagy 3-4 kezeles.

Ismerek valakit aki reszt vett 3 kezelesen..eltunt...de par ev mulva unra kijott. 22 eves vagyok es a fenekem tele van feher csikokkal...nem vagyok ra buszke de nem fogok ez miatt depresszioba esni..en meg neha elvezem is ,hogy ott vannak...

Szerintem.a narancsbor az sokkal undoritobb mint a stria... vedd ugy ,hogy ezek amolyan jelek a testeden. Gondold ugy ,hogy neked ilyen kell legyen... ne meg adjol ezen..probald meg elfogadni . Ha ez elmulna akkor jonne valami mas amiert aggodalmaskodni fogsz... hidd el. Annyi mindennel bajom volt... sose tetszett a testem mivel mindig kerestem a hibakat.. most meg nem erdekel...

2016. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most kicsit elszonorodtam, valahogy nem tudok hozzá szokni, de igyekszem elfogadni. Talán idővel sikerülni fog :) köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!