Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a fodrászom...

Mit csináljak ha a fodrászom mindig kritizál és így viselkedik?

Figyelt kérdés
Megjegyzést tesz a hajam vékonyságára, és a fehér bőrszínemre is. Szerinte mehetnék szolizni. A másik meg az hogy mutatom hogy csak 1 cm-t vágjon a hajamból, erre levág vagy 4cm-t. Ha töredezett a vége akkor jó ha levág belőle annyit amennyi töredezett, de ha nem miért vág le többet, mint amennyit kérek. A hajamat se úgy vágja le oldalt ahogy szeretném.
2016. jún. 16. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor minek is jársz hozzá egyáltalán? Hajat vágni lehet otthon is, nem kell a bunkó és hozzá nem értő fodrászokat pénzelni. Én kiakadok már ezen, az emberek elmennek fodrászhoz, aki nem is azt csinálja amit kérnek tőle, pl 4 cm-t vág mikor 1 cm-t kértél... de te kifizetted. MIÉRT? Nem azt a szolgáltatást adta amit kértél, nem kell fizetni, panaszkodni kell. Abból tanul, másból nem.
2016. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak ha a fodrászom mindig kritizál és így viselkedik?"


Keress másik, normális fodrászt!

2016. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért jársz hozzá???
2016. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én több mint 10éve jártam egy fodrászhoz,és az utolsó 1évben így viselkedett velem is,folyton kritizált meg megjegyzéseket tett,így ott hagytam.Átmentem egy sokkal jobb fodrászhoz,aki nagyon kedves és jó fej velem.Szerintem te is keress másikat. :)
2016. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress másikat.

Én negyedszerre találtam olyan fodrászt, akivel meg vagyok elégedve.

2016. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel. Keresni kell másikat. Nem hogy sérteget téged, de még balf***sz is... Te meg pénzeled tovább?! Állj a lábadra! Én anno mindig más-más fodrászhoz mentem, mert elégedetlen voltam. Aztán egy eseményre csináltattam volna tépett ferde fufrut (legrövidebb elképzelés a szemöldök alá érő résztől a kulcs csontomig érő hosszú részig) erre az egész elképzelésemet feltolta a szemöldököm fölé -.-"

Akkor pattant el az agyam s azóta magam vágom. (8éve) jrock hajviselettől kezdve majdnem mindent kipróbáltam s tetszett az embereknek. Hobbi fodrászkodtam egy jó ideig.

Visszakanyarodva: Vedd a kezedbe az irányítást s csinálja más (vagy esetleg te magad) a hajadat.

Sok fodrász elfelejti: A "vásárlónak" kell megfelelni s nem a hasamra vágok önkényesen, hogy "na ezt most rövidebbre vágom mer töredezett/ belelógna a szemébe"

Ha fizet az ember kapja is meg amit akar!

2016. jún. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!