Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom a festett világoss...

A fodrászom a festett világosszőke hajamból zöldes sötétszőkét/világosbarnát alkotott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt kértem hogy sötét aranyszőkét fessen,képet is mutattam hogy kb. milyet,erre Jokert csinált belőlem.Napfényen durván zöldnek néz ki az egész,lámpánál nem vészes.Mit csináljak hogy legalább a zöld eltűnjön?Befessem egy bolti mogyoróbarnával mondjuk?A fodrászomat egy életre elfelejtem,és ismeretlen fodrászhoz ezek után nem merek menni.

2016. ápr. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
C-vitaminos pakolást próbáld ki. Szerintem leszedi a zöldes árnyalatot. Ha ez nem válna be akkor fess rá egy rézszőkét vagy bármi mást amiben réz árnyalat is van.
2016. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A c-vitamintól csak kicsit világosabb lett és még zöldesebb.Rezeset nem merek ráfesteni nagyon nem akarok vöröset az nekem rosszabb mint a zöld :(
2016. ápr. 18. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A zöldet a vörössel lehet semlegesíteni, úgyhogy akár paradicsomlével is leöblítheted a hajad, ha más színező nincs otthon. Ez nem vicc, állítólag segít - én nem próbáltam, de színkeverés az egész. Az aszpirines öblítés is jó lehet rá- összetörve a tabletta vízben feloldva. Harmadik ötletem a fodrász, aki megoldja (ne ahhoz menj, aki elrontotta, hiszen láthatóan nem ért a színelmélethez).
2016. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap kipróbálom a paradicsomlevet,az van is itthon.Azóta már kezdett kopni és most nagyon hamvas világosbarna kb. de nem igazán tetszik.Esetleg tudsz jó fodrászt ajánlani (Budapest és környékén) aki nagyon érti a dolgát?Már nem merek ismeretlenekkel kísérletezni.
2016. ápr. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!