Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio antisudorica T-zónára...

Solutio antisudorica T-zónára túlzott zsírosodás ellen?

Figyelt kérdés

Rettentő mód fénylik a T-zónám, hiába csinálok bármit. Használtam fekete szappant, valamint aktív szeneset is, illetve bőrgyógyász által felírt kencéket, de semmi sem javult. (kb 1 évnyi szenvedés...)

A fent nevezett gyógyszer izzadás ellen van, esetleg valaki használta vagy használja arcra is zsírosodás megelőzése végett?


Előre is köszönöm válaszaitokat!


21/F



2016. jún. 16. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

fú, hát, nem tudom, hogy a faggyúmirigyeket is úgy eltömíti-e, mint a verejtékmirigyeket, ki kell próbálni.


szerintem a legtöbb embernek szárítja a bőrét, lehet, hogy nagyon nem tenne jót az arcodnak, és rosszabb lesz, mintha zsíros lenne.


károsnak tuti káros, hogy mennyire, azt nem lehet tudni előre. ha nagyon durván zavar a dolog, próbáld ki szerintem :D én próbálom minél kevesebbszer használni, de tényleg nagyon durva csodaszer.


megírod majd, mi az eredmény? :D

2016. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A zsíros bőr nem egyenlő az izzadással.

Én nem kenném az arcomra.

Nekem is nagyon zsíros a T-m. Én Vermix fortét kenek rá éjszakára, reggel pedig cuticura shine control krémmel kenem be. Meg minden zuhanyzáskor meegmosom az arcomat Himalaya habzó lemosóval. Nekem ezek használnak eddig a legjobban, pedig már ezer féle kencét kipróbáltam. :S

2016. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: 1x kentem rá, kipróbálásképp, "csak nem káros 1 alkalommal" alapon. Viszont sajnos nem ért semmit sem. :( Szóval faggyúmirigyek kontrollásában nem használ.


#2: Köszönöm szépen a tanácsot! :) Amiket használsz, krémek, mennyi idő alatt fejtette ki a hatásukat? (gondolom nem egyik napról a másikra javult meg a T-d. :) )

2016. jún. 17. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:

basszus, de kár, hogy nem használ :D

a nagy melegben bevetettem volna néha :D


köszi :)

2016. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!