Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindíg kipattog, begyullad,...

Mindíg kipattog, begyullad, viszket borotválás után az intim testrészem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hidratálókrém
2008. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ehh..Nekem is uganez volt a bajom:S

Én előtte lemosom intim lemosóval,aztáán amikor le borotváltam,bekenem testápolóval.Akár többször is

2008. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem testápoló nembiztos h a legjobb, mert lehet olyan helyre is jut ahova nemkéne vagyhogyha a pasid arra téved akkor fura íze lesz...:D


az intim lemosós módszer viszont jó, plusz énmég azt szoktam h előtte nemcsak zuhanyzom, hanem fürdök is, így felázik a bőr és puhább lesz, és sokkal könyebb a borotválás és nemis bántja.

nemtudom hazsnálsz e borotva habot, de némelyik sztem többet árt mint használ. én sose használok, a víz lágyítására bízom:)


és olyan borotvát használok aminek van ilyen aloe vagy tökmindegy milyen csíkja ami elvileg ápolja a bőrt:)

2008. szept. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindent ki fogok próbálni.
2008. szept. 27. 08:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a Sudocrem jó?A kislányomnak azt használtam pelenkakiütés ellen.
2008. szept. 27. 08:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is Sudocrem-et használok rá,és igen jó.Csak figyelj oda,hogy többször kend be,mert ha egyszer kened,nem biztos,hogy elég lesz.:)
2008. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szia , gyantáztass az nem irritálja a bőrt annyira.
2008. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szőrnövekedés irányával megegyezően borotváld akkor nem pattog ki...


Ja és még valami a Veet szőrbenövés elleni krém, szőrbenövés ellen, abszolút hatástalan, viszont az epilálás és borotválás utáni pirosságot és viszketést megszünteti...

2008. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet hogy megegyező irányba kell borotválni,kipróbálom,köszi.
2008. okt. 1. 18:52
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Kenj rá vmilyen gyengébb got2be zselét. A zselétől alig pirosodik és egyátalán nem viszket nekem.(16 éves fiú vok)

Nőknek óvatosabban,mert van a zselében minden anyag,szal ne kerüljön BE. Nálam ez még könnyebben megoldható,de nőknél be-be mehet egy kevés :)

Ragadni sem fog,csak 2 percig nem szabad felhúzni bugyit/gatyát.

2009. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!