Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindíg kipattog, begyullad,...

Mindíg kipattog, begyullad, viszket borotválás után az intim testrészem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 20:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Talán még a hintőport is kipróbálhatod :) Azt szokták még ilyen esetekben alkalmazni. :)
2010. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
félreértés ne essen! babahintőporra gondoltam :)
2010. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Neugranormon (kék popsikenőcs) gyógyszertárban kapható kisebb és nagyobb kiszerelésben is! A legjobb!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia. Nemtudom mennyire aktualis, de en valaszolnek. Nekem is mindig kipattog bikinivonalon, szemeremdombon. Neha labon is.

Mikor alol teljesen csupaszra borotvalom, az egesz voros foltos-pottyos lesz. Bikinivonal es minden. Ilyenkor varok 10 percet, lekenem Neogranormonnal, majd rahuzom a bugyit. 1-2 ora mulva az egesz voros felulet helyen 2-3 piros potty lesz ossz-vissz. En igy szoktam. Neha hintoporozom. Nalam ez bevalt.

2015. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Borotválkozás előtt meleg vízzel mosd meg az érintett felületet, és ne használj semmilyen kozmetikumot rá. Folyó víz alá dugd a borotválandó területet, és úgy borotváld.

A végén csak a vizet itasd le róla, és ne használj semmilyen after balzsamot stb. Fontos továbbá, hogy éjszakára ne legyen elfedve a terület, hanem az első két napban teljesen szabadon legyen, így nem fog bepállni, és a megsérült hámrétegen nem fog baktérium szaporult gyulladást okozni.

2017. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!