Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsirosodik, korpásodik...

Miért zsirosodik, korpásodik és hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Itt a válasz ami segíthet sokaknak kikerülni az ördögi körböl és legfőképp hajhullásos ,stb problémákbol.szóval a válasz ,elsőre nemtúl meglepő,de a Vegyszerek.Nem akármilyen vegyszerek hanem pontosabban amiktől ovakodni kell és ami sajnos minden bolti samponban van az SLS - Sodium Lauryl Sulfate , SLES - Sodium laureth sulfate , Polyethylene glycol - PEG .--. valami számmal, Ezek javarészt felelősek a zsirosodás a korpásodás és végül a hajhullásért, NEM vagyok vegyész sok évi tapasztalat és kutatás után jutottam el erre a következtetésre.Röviden tömören az SLS ,SLES egy habképző habzás serkentő,ami erősen oldja a zsírt továbba teljesen lemossa a fejről a természetes viaszt amire a test úgy reagál,hogy ujra képzi és többet szóval többet kell mosni a több mosás korpásodáshoz vezet utólag hajhulláshoz.(egyébként előállitásnál stb védőruhában kezelik.ÉS mind emelett a fogkrémekben is benne van!minden kellemetlen érzés fogmosás után az SLS bűne.

A Megoldás? Bio- Natur samponok. és itt nembeszélünk 6000 forintos termékekröl ! 3000 forintig érdemes bio sampont venni ami nem drága mert kevesebbet kell mosni nem zsirosodik a haj nem fogy el hamar ! Mivel terméket reklámozni tilos nem irom le én melyik terméknek lettem örökös vásárlója, tippeket viszont tudok adni privátban, bár hasznom nem származik a reklámozásából!

PS: ha a moderátor ezt hírdetésnek érzi akkor gondolja végig inkább.



2016. jún. 20. 03:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Engem érdekelne, hogy milyen bio sampont ajánlasz. Esetleg valamely drogériában kapható bio sampon alkalmas lehet?
2016. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!