Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon korpásodik és...

A hajam nagyon korpásodik és rettenetesen hullik, a töredezésről meg nem is beszélve. -. - Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

a töredezés mondjuk amiatt is lehet, hogy nem használtam semmiféle balzsamot, de már igen... :D de a hullás? azt mondják napi 100 szál egészséges... de régen 50 se hullott ki... (vagy az is lehet, hogy nem vettem észre)de attól még nagyon hullik, a korpásodás ellen mit tettetek? saját tapasztalat? az ecetes/citromos víz nekem nem használt. :/

14/L



2013. jan. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A tested így jelez, ha valami nincs rendben. Igyál napi 2.5 lite vizet, figyelj a táplálkozásodra. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, rostokat, vitaminokat. A lenmag is csodákra képes. Tegyél egy pohár vízbe egy evőkanállal naponta és csak simán idd meg. Tartsd be ezeket és a hajad nem fog hullani és fényes lesz.

Töredezés ellen pedig használj hajvégápolót és hővédőt ha vasalsz vagy göndörítesz.

2013. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm~! megfogadom! :)
2013. jan. 2. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!