Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kávé a hajsötétítésre?

Kávé a hajsötétítésre?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam, leöblítettem vele a hajamat, és hagytam hatni 2 órát, de nem sötétedett be. Meddig kell fent hagyni, vagy milyen erősségűre kell készíteni?

Fekete tea? Dió? Vöröshagyma? Ezeket hogy kell erre felhasználni? (részletesen:)

És most mivel nyár van, nem szeretném, hogy kiszívja a nap, de vettem UV szűrős sampont, amit utólag észrevettem, hogy festett szőke hajra való.

Azt a rendes Alpecin vagy milyen fekete sampont hol tudom beszerezni? (ha jól tudom megvédi a koffein a hajat a kifakulástól) Köszi a válaszokat előre is! :))



2016. jún. 21. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Nagyon erősre kell csinálni (legalább 2x annyi kell bele, mint normálisan), 3 csésze kávé mennyiségben. Hagyd a kávét lehűlni és egyenként most meg a hajad a 3 csésze kávéval. Egy másik jó ötlet, hogyha beleöntöd egy tálba és áztatod benne a hajad. Utána hagyd egy óráig, vagy ameddig gondolod és mosd ki vízzel. Minél többször csinálod, annál sötétebb lesz.

Remélem segítettem!

2016. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!