Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete tea hajsötítésre?...

Fekete tea hajsötítésre? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Sötétíteni szeretném a hajam, természetes módon. Ha valaki próbálta már az légyszíves írja le, pontosan hogyan csinálta, és mennyire fejti ki a hatását a hajon. Össze lehet e keverni Cassia Obovatával, akkor is hat? Ezt a teát mindenféle supermarketben lehet kapni? Hallottam kávéról, hagymáról, dióról, de a fkete tea mégiscsak szimpatikusabb, attól félek a többitől büdös lesz a hajam. :D Szóval aki már próbálta valamelyiket, főként a teás módszert, az legyenszíves kifejtős választ adjon! :)

2016. febr. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

a dió tényleg hatásos, régebben azzal színezték a hajukat a nők.

én leginkább a helyedben hennát és indigót vennék + ehhez kevernék kávét vagy diófalevél főzetet. így biztos siker.

a cassia ha jól tudom színtelen, az inkább tartást ad a hajnak +ápolja, nem színez. de gondolom ezt is lehet keverni kávé főzettel, úgy valamennyit színezhet.

de mondom , én a hennára+indigóra avoksolok

2016. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) a henna meg az indigó mellett nem szeretnék dönteni, annyira nem akarok ilyen nagyon sötét hajat, vay feltűnő változást, inkább csak 1-2 árnyalattal sötétebb hajra vágyom :)
2016. febr. 4. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, de Sissi fekete teával sötétítette a haját. :)
2016. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bhringarajnak próbálok most utána nézni, egy helyen írták, hogy vigyázat sötétít és emiatt csak sötét hajon alkalmazzuk. Na de mi van ha valakinek épp ez lenne a cél? Viszont azt sem szeretném, hogy úgy befogja valami, hogy nem kopik le, mint egy henna. Különben ha még aktuális akkor a zöld dió és a dió levél is színez. Cassia kávéval szintén nem találtam infót.:( Nem tudom nem-e gátolná a hatását ha kávéban oldanám fel!? Neked lett tapasztalatod?
2022. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!