Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körmötökről a Gél lakkot...

Körmötökről a Gél lakkot mivel szeditek le otthon (Crystal Nails?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Acetonnal simán lejön. Egy kis csepp egy pici vattára aztán rá az alufólia. 5-10 percig rajtahagyod, aztán egy bőrtolóval eltávolítod a felázott lakkot. Csak ne felejtsd el előtte egy reszelővel mattítani a lakkot.
2016. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy nem jön le. Körmös csinálta, géppel szokta lereszelni, de azt már nem szeretném, mert emiatt elvékonyodott a körmöm. Lehet hogy nem leoldható cucc van rajta?
2016. jún. 23. 05:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sima géllakk akkor nem kéne nem oldható rétegnek lennie benne. Egyébként jobb helyeken megkérdezik, hogy áztatással szedjék le, vagy reszelve. Menj vissza és szedesd le ott, vagy kérdezd meg, hogyan szedheted le otthon. Legközelebb pedig szólj neki, hogy áztatással távolítsa el.
2016. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JDorinaJ ***** válasza:

Szia :)


Vagy csak reszeld Te le magadnak.

Én is úgy csináltam mikor volt.

A gépi reszeles elvéknyitja a körmöd, de magadnak reszelővel nem.


L/29

2016. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!