Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fénytelen, sprőd hajra jó...

Fénytelen, sprőd hajra jó lenne ez a házi kotyvalék?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam, hogy ötvözöm a sok hasznos tanácsot, és csinálok egy hajpakolást kókuszolajból, argán olajból, ricinus olajból, tojásból, mézből és sörből.

Szerintetek sok lenne ez egyetlen pakolásba, vagy akár "csodát" is művelhet a hajammal? Illetve het egy alkalom sok lenne?



2016. jún. 22. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz csoda.
2016. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%

Ha pl azért fénytelen és sprőd a hajad, mert fested, akkor először azt kéne abba hagyni. Az olajok jók, de csak hosszútávon lesz változás.


Neked érdemes lenne használni jóminőségű hajbalzsamot is.

2016. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem festem a hajam, csak sajnos göndör, és mindig vasalom.

Az Aussie Mircale Shine termékcsaládot használom, már a samponjától sokkal jobb a hajam tapintása és szerekezete, használom a balzsamját és a pakolását is, de nem elég. Úgy gondolom, extra igénybevett haj extra ápolást igényel, ezért gondoltam hogy összeállítok egy ilyen kis saját hajápolót.

2016. jún. 22. 15:20
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ennyi cucc felesleges elsőre. Kókusz+ricinus+méz+tojás elég. Akkor egy zselés cuccot kapsz.

De tojás+ricinus+konyak is fényes hajat csinál.


A vasalás lesz a gond, nem bírja a hajad...

2016. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj vált be nekem,illetve argán olajos sampon balzsam
2016. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hajpakolás jó, csak ha folyamatosan vasalod, nem fog segíteni semmit :),max fényesebb lesz.
2016. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mit csináljak? Göndör hajjal elviselhetetlen az élet :(
2016. jún. 22. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

(6-os válaszoló vagyok)


Figyi, nekem is göndör hajam van, nem egyszerű vele, de ha megtanulod ápolni, akkor gyönyörű a "végeredmény", és nem lesz sprőd, fénytelen hajad :). Ha érdekel hogyan ápolom, akkor írj nyugodtan :).

2016. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!