Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allergiás vagyok a műkörömre....

Allergiás vagyok a műkörömre. Crystal, moyra, de még a neve sincs Sinától is kiütések jönnek elő. A bőrgyógyász nem akar allergia vizsgálatot végezni, de szeretnék rájönni, melyik az az összetevő ami miatt ennyire durván kiütéses leszek, ötlet?

Figyelt kérdés
Sőt, a porcelántól is. A porcelán a legrosszabb, utána a crystal és a moyra. A sina az még elviselhető.
2016. jún. 22. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszek alapon tudsz elmenni.Sok az összetevő,így nem lehet kizárni melyik az.
2016. jún. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes közül a lina/sina a legallergénebb...
2016. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad a maszek :) A lina/sina az egyetlen amitől csak kiütéseim vannak, az összes többitől hólyagok is keletkeztek. A porcelánnál pl. annyira durván, hogy le kellett szedjem, a vége fele már bőgtem úgy viszketett, szinte már elgondolkodtam azon, hogy letépjem a körmömet. Szóval lehet, hogy a sina/lina a legalergénebb, de szerintem amire allergiás vagyok, az benne a levesebb.
2016. jún. 23. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mondtam a magánt,mert ott bár fizetsz,de biztos ki tudják mutatni melyik az allergén.
2016. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akar vizsgálatot?! :D Jelentsd fel... ilyen nincs, hogy valamitől kijön az allergiád és nem vizsgál meg... Engem már azért elküldtek vizsgálatra, mert beduzzadt a szemem a tollpárnától...
2016. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!