Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek az állandó pirossá...

Mit tehetek az állandó pirosságom ellen?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta két nagyocska foltban piros az arcom.Sosem érdekelt különösebben de amint nőttem egyre többen csúfolni kezdtek.Alapozót használok lassan két éve de már nagyon elegem van és ugye ez sem tünteti el teljesen.Biztosan nem rosacea,nem ég a bőröm és a vörös színen kívül nincs semmi egyéb tünet.Bőrgyógyásznál voltam,de nem mondott rá semmi különöset.Valószínűleg örököltem,de sajnos sötétebb verzióban,pláne hogy fehérbőrű vagyok és nagyon feltűnő.Mit tehetnék hogy legalább enyhítsem valamennyire? 16L

2016. máj. 5. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, általában szexepil a pirospozsgás arc. Szerintem viseld inkább büszkén.
2016. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem ég, még lehet rosacea.
2016. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem rosacea!Csalni lehet bronzosító púderrel,de mást nem.
2016. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!