Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok hajmosás edzés miatt?

Sok hajmosás edzés miatt?

Figyelt kérdés
Egy héten háromszor járok edzésre, kedden, csütörtökön és pénteken (fix időpont). Viszont nagyon izzadékony vagyok és amúgy is hajlamos vagyok az arcbőr és hajzsírosodásra, és edzés után katasztrófa a hajam. Muszáj megmosnom, viszont észrevettem hogy nem bírja a hajam a sok hajmosást. A három naponta mosás, amit még bír, ha ennél többször mosom folyton fénytelen, lelapuló és azonnal zsírosodik. Kismillió sampont kipróbáltam már, azt is, hogy csak heti egyszer mosom, de hosszú távon semmi sem vált be, csak ha három naponta mosom, viszont ugye a fent említett edzések miatt ez nem működik. Tényleg katasztrófa utána a hajam. Alapból is eléggé zsírosodó a hajam is, meg az arcbőröm is, hát még ha elmegyek edzésre és izzadok. Van valami ötletetek, hogy mit tehetnék?
2016. jún. 23. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan sampont is próbáltál amit kifejezetten mindennapos használatra Ajánlanak?:)
2016. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!