Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok: melyik a legjobb...

Lányok: melyik a legjobb szőrtelenítési módszer, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés

Borotvát használok,de nagyon utálom,hogy 3 napot sem bír ki,nagyon hamar visszanő.

Kozmetikus egyszer legyantázta,de az valami kínszenvedés volt. Lehet,ha magamnak csinálnám,úgy kevésbé fájna?

Viszont mivel nagyon fehér a bőröm,tele vagyok anyajeggyel,lehet tőle bajom,ha rákenem a gyantát és letépem?



2016. jún. 24. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam mindent,de az én erős,sűrű,fekete szőrömnek a borotválás vált be leginkább.
2016. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyakorlatod a gyantában otthon mahadnak csinalva jobban faj. Borotva tenyleg nem hosszu tavu megoldas. Nekem epilator jott be, persze az elejen foleg combon faj, de pici szorszalat is kiszedi, nem kell varni mint a gyantanal.
2016. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent próbáltam már, marad a borotva, mert az a legegyszerűbb, naponta borotválni sem tart tovább pár percnél, és nem fáj.
2016. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem csak a borotva vált be,mert a gyanta nagyon fájdalmas ahogy mondod az epilátor pedig szintén...a borotva azért is jó nekem mert nem pattogok ki és kibír 3 napot,de ez mindenkinek más
2016. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a gyanta,epilátor nem okoz fájdalmat de ez attól is függ kinek mekkora a fájdalomküszöbe. Ebből kiindulva epilátort használok,gyantáztatni eljárni nincs annyi idők meg pénzem. Viszont nekem az a bajom,hogy az epilátorra érzékeny a bőröm. Begyulladnak a szőrtüszők és úgy kell csipesszel kikaparnom a szálakat. Megpróbáltam ezek után a borotvát is. Lehet,hogy naponta kell használni de pár perc alatt megvan ráadásul sokkal szebb lesz utána a bőröm(de ez is egyénfüggő).
2016. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már szinte mindent kipróbáltam. Általában gyantázázom de az fájdalommal jár és pénzileg is sok. A borotválást meg sűrűn kell csinálni. Igazából ez mindenkinek más hogy mi válik be a legjobban
2016. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!