Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti mit...

Göndör hajú lányok! Ti mit tesztek, hogy természetesen göndör hajatok még göndörebb legyen?

Figyelt kérdés

Mi a mosás utáni rutinotok? Hát a mindennapi rutinotok? Milyen termékeket használtok?

Előre is köszönöm,sokat segítenétek!:)


2016. jún. 25. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

hajhaab!! vizesen a hajra, majd levegőn megszárad :) néha befonom, és akkor "szabályosabbak" lesznek a fürtök :) hajmosás után a pakolás nálam elengedhetetlen:ricinus+kókusz olaj+Kallos keratinos hajpakolás 20 percig a már megmosott hajon! Fésüléskor hajkifésülő spray és a tangle teezer :) minden este használok hajvégápoló olajat, vagy csak sima kókuszolajat, vagy akármilyen olajat :D

a hőt kerüld :)

2016. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ricinust én is használtam. Viszont én nem sokáig,éppen 2-3 alkalommal,mert úgy olvastam vagy 2-3-4 órát kell rajta hagyni,és nekem annyi szabadidőm ritkán akadt.:)) Fonással próbálkoztam,de mivel középhosszú a hajam így nem nagyon volt szép,sehogysem állt. A hőt teljes mértékben kerülöm,csak a frufrum vasalom mosás után.:)
2016. jún. 26. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén hajhab, bár én a sima dúsítót szeretem, a göndörítőstől nagyon pici csigákba ugrik össze. 2-3 naponta fésülöm, amikor hajat is mosok (sok balzsam, keves sampon), ilyenkor is mindig vizesen, amikor rajta van a balzsam. Mindig kísérletezek pinteresten talált pakolásokkal is, van, ami bejön, van, ami nem. És utálom a hajszárítót, csak az uszodában használom télen, amikor magától nem száradna.
2016. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!