Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajat érdemes ritkíttatni?

Göndör hajat érdemes ritkíttatni?

Figyelt kérdés
Hosszú, barna göndör hajam van, a problémám vele, hogy iszonyatosan dús, nagyon nem szeretem. Néha szégyenlem is, olyan széles tőle a fejem. Gondolkodtam a ritkításról, de nem tudom, hogy mi lenne az eredmény. Nektek milyen tapasztalatotok volt?

2016. jún. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Sokkal könnyebb lesz kezelni és jobban is fog állni. Jól ritkíttasd ki.
2016. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JDorinaJ ***** válasza:

Szia :)


Attól függ, hogy mennyit pénzt szánnál rá..,

Mert lehet megérné kiegyenesíttetned és az hónapokig olyan lenne.



L/29

2016. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem szeretném kiegyenesíteni,mert szeretem hogy ilyen, csak túl dús :D

2016. jún. 27. 17:30
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyesmi! Megmosni egy külön program, viszont a csodájára jár mindenki, szerintük jól áll, szóval megéri vele "szenvedni". Nekem mondjuk ovális az arcom, azaz hosszúkás, szóval nem árt, hogy szélesíti. Viszont a fazonnal is lehet alakítani azon, hogy hogyan passzol az arcodhoz, van, akinek a fokozatosra vágott áll jól, van, akinek más. Én a helyedben örülnék, hogy dús... mások több marék hajhabot használnak fel naponta, hogy dúsnak látsszon a hajuk. Viszont ha nagyon zavar, fodrász már 1-2 ezerért nagyon szépen ritkábbra tudja igazítani. :)
2016. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen az a tul dus? :D



barcsak nekem is "tul dus" lenne :D :)

2016. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!