Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalommal hány percre...

Első alkalommal hány percre érdemes befeküdni a szoláriumba?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyünk nyaralni, nem vagyok hófehér, de szeretnék egy szép alapszínt összehozni. Régebben jártam már, de nem tudom, hogy először hány percre érdemes befeküdni? Pár alkalommal szeretnék csak, nem akarok rendszeresen.

Köszi a válaszokat!



2016. jún. 22. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A minimumra.
2016. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csovek erossegtol is fugg, en eloszor 5 percre mentem, viszont egy ismerosom, masik helyen 3 percre.
2016. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahova megyek ott 6 percre van beállítva egy zseton. Többre nem is mentem volna elsőre, olvastam, hogy óvatosnak kell lenni.

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 22. 12:45
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Semennyire, kivéve, ha tönkre akarod tenni a bőröd.
2016. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Mértéktartó vagyok (nem leszek rendszeres szoláriumba járó) Csak egy kis színt szeretnék összehozni!
2016. jún. 24. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!