Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a HajSHOP nevű...

Vélemények a HajSHOP nevű oldalról?

Figyelt kérdés
100%-os emberi csatos póthajat szeretnék tőlük vásárolni, de túl csábítónak (alacsonynak) találom az áraikat a többi oldaléhoz képest. Van esetleg valaki, aki már rendelt tőlük és tudna tapasztalatot írni? Hálás köszönet.

2016. jún. 27. 14:11
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia :) Én is pont ez ügyben szerettem volna felvilágosítást kapni, de úgy látom nem reagál senki :/ Én már érdeklődtem a Hajshop-nál e-mailben, hogy miért ilyen olcsó a náluk kapott csatos 100% emberi póthaj, de azt mondták azért mert ez egy nagykereskedés. Lehet, hogy beáldozom azt a 24.490-en forintot. Az is lehet, hogy kidobott pénz lesz, de ha nem, akkor lesz egy szép hajam, szuper áron ;) És akkor veszek mégegy "csomaggal"! :D

Ha addig más nem, majd én írok, hogy hogyan jártam!

2016. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Még annyit azért hozzá tennék, hogy az oldalukon lévő értékeléseket olyan érzésem támadt mintha 1 ember írta volna, annak ellenére, hogy más-más nevek alatt íródtak. De a face oldalukon több mint 2000 kedvelő tag van, bár hozzászólásra lehetőség nincs a megosztott képek alatt, csak megosztani lehet azokat. Lehet, hogy mégis bekellene vállalni egy drágább oldalról a megrendelést? Hmm...
2016. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hoppá, bejelentkezés után már ottvan a képek alatt a tetszik, hozzászólás , megosztás úgyhogy ezt visszavonom! De hozzászólás nem nagyon van, azokban is inkább a termékről informálódnak.
2016. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hterika74 válasza:
Sziasztok végül is ki próbálta valamelyikőtök ?
2017. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 21Baby21 válasza:
Szia! Én már rendeltem onnan, egy hét után összevissza töredezett úgy hogy se festve, se göndörítve semmit nem csináltunk vele, még mosva se volt. Műanyag az egész, semmi köze az emberi hajhoz. Már 10 cm-et le kellett vágni belőle 2 hét hordás után. Semmiképp ne rendelj innen, érdemesebb beruházni egy drágább hajra, én is megbántam, hogy nem így tettem.
2017. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Igaz hogy már több mint egy éves a kérdésed, de akik esetleg utólag olvassák, azoknak leírom a tapasztalatom.

Nos, én is úgy jártam mint az egyik kedves válaszoló... Csatos póthajat rendeltem, mivel csak alkalomszerűen szerettem volna “használni”. Volt már dolgom póthajjal, tudom, hogy a jó minőségű is kényes, és vigyázni kell rá, de ilyen még nem volt!

Második felrakásnál, a tarkómnál olyan gyönyörűen összegubancolódott a saját hajammal, hogy este 1 órán át bontogattam, a vége az lett hogy ollóval kellett szétvágni a sajátomtól... a sírás kerülgetett... Próbáltam keratinos balzsammal “puhítani” selymesebbé tenni, de ezen nem segít semmi.

Ezután, egészen a mai napig nem is használtam, azon gondolkoztam, hogy elégetem, de sajnáltam mert pofátlanság ennyi pénzt elkérni ilyen silány műanyag f*s csomóért, én a barom meg persze megvettem. Időközben szőkébb lettem, előbányásztam, befestettem. Nem történt semmi... Megmostam, és visszakerült a szekrényem aljára. Tehát ha van kidobni való 20-25 ezer forintod, inkább költsd másra, vagy gyűjts hozzá, és rendelj normális hajat, mert ez egy katasztrófa. :(

2017. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tudom,hogy későn írok, és sajnálom hogy még csak most találtam rá erre a kérdésre, nekem ma érkezett tőlük eredeti 100%-os "emberi" póthaj. Felhívtam a nőt hogy rohadtul nem azt kaptam mint amit ígértek, és flegmazott, és úgy tett nem is érti miért hívtam, mert ilyenre még nem volt panasz... ha nem képesek visszakuldeni a pénzem majd a fogyasztóvédelemmel felveszem a kapcsolatot. Vásárló megtevesztesevel kötelesek visszafizetni, de amilyen mocskosok kipróbálva már nem veszik vissza. Hát könyörgöm... Ha veszek egy fürdőruhát akkor ne vegyem fel, mert különben nem veszik vissza? Vicc az egész... Felesleges pénzkidobás volt az egész.
2018. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Niki00043 válasza:
10%
Sziasztok! Én nagyon kételkedtem.. De már lassan 1 éve hordom a csatos póthajat. 🙃 Rermészetesen vigyázok rá és úgy kezelem ahogyan kell. 😘😘😍
2018. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolozsiandi81 válasza:

Sziasztok!

Én is rendeltem tőlük több mint egy éve. Ott voltak gondok. Aztán beszéltem egy férfivel aki kedvesen segített. Visszavették a hajat. Csatos hajat rendeltem. S most rendeltem megint mert pár helyen próbáltam és volt egy szlovák cég is. Na az volt a borzasztó igazán.

Szóval rendeltem megint csatos hajat. Ez kifejezetten jó volt ebben az árban. Persze vigyázok is rá. Az első póthajaimat mostam mindennel. Ma már azért tudom, hogy ez nem így megy. Vigyázni kell rá. Mondjuk én csak csatos hajat rendelek.

Na! Elsőnek nem voltak jók, de a mostani csatos hajuk szép és nem is hullik. Vigyázok rá. Ennyi a titok. Mert nincs pénzem ötvenezres hajra. Ebben az árban teljesen oké.

2018. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Karácsony előtt rendeltem tőlük 24 ezerért pothajat. A leírásban 100gr-ot írtak. Megérkezett,nagyon kevésnek találtam, 104g volt összesen csatokkal együtt. (aki kicsit is konyit hozzá, tudja hogy 100 gr tiszta hajnak kellene lennie, nem pedig csatokkal együtt.)így ez kb 50 gr haj volt.

Visszaküldtem, válaszoltak emailben, hogy írjam le a szamlaszamom hogy vissza tudják utalni. Leirtam neki és mondtam, szeretném visszakapni még karácsony előtt az árát mert így ajándék nélkül maradok. Azt irta a kedves hölgy, hogy 14 napot kell várnom. Valahogy lenyeltem ezt a békát, végülis miért is lennének empatikusak így karácsony tájékán. Letelt a 14 nap, nem jött az utalás. Ígérgettek, hogy majd hétfő... A kolléganő már hazament... Majd szerdán...a kolléganő szabin van... Ez ment több mint egy hónapig, mire meguntam a fogyasztovedelmet belecsatoltam és szó nélkül utaltak. Azt hittem 24 ezerert nem egy tincset kapok. Nagyon rosszul érintett ez az egész, atvertnek ereztem magam, jobb kiirni, hogy más ne kerüljön ilyen helyzetbe. Kár hogy nem fotóztam le mit kaptam...

Végül a happyhairshop-bol rendeltem, 15 ezer forintért. Dús, szép hajat kaptam, bár ott sem 100% eredeti, de ennyi pénzért nem sajnálom és még ki is néz valahogy!

2019. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!