Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a HajSHOP nevű...

Vélemények a HajSHOP nevű oldalról?

Figyelt kérdés
100%-os emberi csatos póthajat szeretnék tőlük vásárolni, de túl csábítónak (alacsonynak) találom az áraikat a többi oldaléhoz képest. Van esetleg valaki, aki már rendelt tőlük és tudna tapasztalatot írni? Hálás köszönet.

2016. jún. 27. 14:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Sokkal kesobb irok erre a kerdesre, mint ahogy feltette a kerdezo, de en is ugy gondolom, ha barki is venni akar errol az oldalrol, rendelkezzen a megfelelo informacioval.

Hihetetlen szamomra, hogy ennyi ev utan is megél ez a ceg! A haj, amit toluk rendeltem, egyszer lett felrakva, es a fentebb irt osszegubancolodas megkeseritette a napjaimat, a vegen mar a kocsiban is fesut kellett tartanom, mert amig elertem varoson belul A-bol B-be, mar ugy nezett ki a hajam, mintha madarfeszek lenne a fejemen. 😡 Mar amikor megkaptam is, lenyegesen elvekonyodott volt a vége a hajnak, ezutan még 2x kellett 10-10 centit levagatni a vegebol, mert maximalisan VALLALHATATLAN a minosege! Toredezett, elvekonyodott, gubancos. Ne doljetek be az olcso árnak, ez a minoseg egyenlo kb. a wish-rol rendelt minoseggel (lehet onnan szerzik be 8-10 ezer forintert), egy szoval hasznalhatatlan!

Az mar igazan mellekes, hogy a holgy, akivel beszeltem en is telefonon ( nem panasz miatt, csak a rendeles pontositasa végett), nagyon nem volt kedves, es akkor meg finoman fogalmaztam, de ez nem lenne problema, ha a haj amit arulnak, hasznalhato lenne.

Remelem van, akinek meg tudtam segiteni a dontesben.

2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok.Fodrász vagyok és mindig a hajshop róla rendelek hajat a vendégeimnek leginkább esküvőre alkalmakra. Teljesen meg vagyok elégedve mert olcsó hajak, de ha jól van kezelve,ápolva sokáig lehet hordani.8éve innen vásárlók, most volt tulaj váltás és jobb lett a hajak minősége.Embei hajak és nem gubanccolodik.😊
márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!