Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani henna...

Valaki tud ajánlani henna MENTES hajfestéket?

Figyelt kérdés
Sajnos allergiás vagyok a hennára és minden álmom a sötét violett színű haj, de már vettem két hajfestéket is, megcsináltam a bőrpróbát, és mindkettőtől kipattogtam. Kiskoromban volt egy henna tetoválásom, az is felhólyagosodott, szóval biztosan a hennával van a baj.

2016. jún. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Te bolond vagy :O
2016. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is?
2016. júl. 15. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Olvass utána, hogy mi a henna. Abból ki fog derülni, hogy te még életedben nem találkoztál hennával, max. csak kevert utánzatokkal. Itt egy link:

[link]

2016. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mondd meg az allergiaorvosomnak is -.- basszus... rá van írva a hajfestékre, hogy hennát tartalmaz, a kisgyerekeknek való, balatoni figurákat rajzolók standjára is ki volt írva, h hennatetkók, de te biztosan jobban tudod, hogy mi a gondom. Emellett javíthanál az alpári stílusodon, mert ismeretlenül lehülyézni bárkit igazán okos dolog.
2016. júl. 20. 18:44
 5/6 anonim válasza:
0%
A strandolós hennások sem a legbiztosabbak. A kisgyerekes henna sem, ha nem adják oda a henna eredetét igazoló zacskót, tasakot. Nekem is van hennám, én is hennázom a hajam, a neha hennát használom. Ha miskolci vagy, hogy ne ruházz be feleslegesen, akkor összefuthatunk, adok belőle, hogy kipróbáld.
2016. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

#1, te amugy felfogod, hogy miket irsz? Termeszetes anyag is valthat ki allergiat. A mogyoro is termeszetes, megis van aki allergias ra.

Kerdezo, en is igy jartam a hennaval, bar nekem a szempillam is volt festve, senkinek nem kivanom. 14 eves volt, es fogalamam sem volt, hogy ennek a ket dolognak lehet koze egymashoz. Feldagadt a szemem, nem birtam kinyitni, vizesedett az arcom, es ez majdnem egy hetig, de a szemem nagyon sokaig dagadt es voros volt. A helyedben en nem kiserlezeznek a hajfestessel. Bar en is szeretnem befestetni, de nem merem, mert allitolag minden festekben van ilyen allergen anyag, mert ez felelo a szin tartossagaert, legalabb is ezt olvastam.

2018. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!