Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beszeretném festi a szakállam...

Mzz591 kérdése:

Beszeretném festi a szakállam fekete hajfestékkel. Ha mégse jön be akkor letudod szedni a bőrről?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy befestem és ha nem jó akkor ugye levágom a szakállat de ahol befogja a bőrt orr is lelehet szedni valamivel?

Csak mert 2 nap múlva megyek dolgozni és ha tiszta hajfestékes lesz a bőröm akkor nem tudom mit csinálok :S

Még sose festettem be a szakállam.



2016. jún. 28. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a hajamat festettem feketére idáig. Ott, ahol a bőrömet is megfogta, testápolóval szedtem le. Nem tökéletesen, de el halványítja. Az ilyen festős akciókat jobb napokkal "jelenés" előtt végezni. Mert még ha sűrűbben is mosol arcot, két nap alatt nem hiszem, hogy le fog jönni.

A hajfesték viszont nem szakállra meg egyéb szőrzetre való. Ha mégis úgy döntesz, hogy azzal fested a szakálladat, akkor sokkal rövidebb ideig hagyd rajta. És előtte mindenképpen végezz tesztet, nem irritálja-e a bőrödet. Egy feldagadt arc rosszabb, mint egy festékes.

2016. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet kapni festék eltávolítót, ami bőrről leszedi a festéket.
2016. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!