Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aussie long sampon vagy my...

Aussie long sampon vagy my big fat hair?

Figyelt kérdés
Hosszú vékonyszálú könnyen kócolódó szőke hamar zsírosodó hajam van . Melyik lenne a jobb választás?

2016. jún. 28. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy ez, vagy az, vagy egy harmadik. Kinek a pap, kinek a papné. Milyen hülye kérdés ez is... Vegyél mindkettőből, próbáld ki, és ki fog derülni.
2016. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kiváncsi....hát ha valaki használta az egyiket és iszonyú szar volt vagy esetleg nagyon jót tett a hajának. De köszi a hasznos kommentedet remélem szebb lett a napod és több boldogság jutott ma neked az által hogy ezt ide írtad...
2016. jún. 28. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatomat írtam, drága virágszálam, hogy egyem azt a hipermagas IQ-dat. Ha kíváncsi vagyok egy samponra, hogy jó-e, veszek egy flakonnal, és kipróbálom. Közepesen vastag szálú, hosszú, barna haj, nem kócolódik, nem zsíros.


Amúgy szerintem Fructis fresh vagy valami ilyesmi, az elég jó, meg vettem egy rózsaszín tükörizés L'Oreál balzsamot hozzá. Most ezt használom, de hát mindenkinek más a jó. Próbálgass, más megoldás nincs.

2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!