Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a csalán...

Mi a véleményetek a csalán sapmonról, a bánfi samponról meg a ricinus olajról?

Figyelt kérdés
Melyiket hogyan kell használni? Meddig kell a hajon hagyni? Milyen hajra használhatóak? Melyik a jobb hajnövesztésre, hajápolásra (hogy szebb és könnyen kezeljető legyen a hajam)? Vagy valami más sampon ami jó??

2016. jún. 23. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A csalán sampont gondolom nem kell magyarázni, simán megmosod vele a hajad, és egyébként mindig kétszer mosom át. A bánfi sampont nem ismerem, a ricinusolajat használtam egy darabig. Igazság szerint tényleg jó, de számomra túl macerás volt. Egyébként szerintem,ha ricinus olajat használsz csalánsamponnal az jót fog tenni.
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont 1 hete próbáltam ki a ricinust (sajnos a többiről nrm tudok semmi hasznosat, csak annyit amennyit az 1.válaszoló írt), és nekem már az első használatnál észre vehető volt a változás! Én kb 3 óráig hagytam a hajamon! egy tálkába raktam 2 e.k ricinust és még 2 e.k olíva olajat majd rákentem a hajam tövére és végére! A végén egy zuhany sapka rá egy törülköző és 3 óra múlva lemostam (bk 3x-i mosásra ki is jött a hajamból az olaj)

Remélem tudtam segíteni😁😊

12\L

2016. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!