Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjem el fiú létemre a...

Hogyan érjem el fiú létemre a szép arcbőrt?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy már több éve küzdök arcproblémákkal, annak ellenére hogy minden kozmetikumot kipróbáltam sok pénzt rááldozva eredménytelenül. Ma már nem vagyok túlzottan pattanásos, sem miteszeres, inkább tág pórusú és az egyik héten szép az arcbőrőm, a másik héten tele vagyok pattanással. Dohányzom, gondoltam arra hogy amiatt is lehet, néha szotyizok, arra is gondoltam már, és kénytelen lennék bármit eldobni azért, hogy teljesen szép arcbőröm legyen.

Naponta 2-2,5 liter vizet iszok, néha szedek vitaminos pezsgőtablettákat, de soha sem tudok teljesen tiszta és szép arcbőrt varázsolni magamnak. Az lenne a kérdésem, hogy mik lennének azok a teendők amelyeket követve és betartva nem lennének bőrhibák az arcomon. (hozzáteszem sehol máshol nincsen semmiféle bőrhibám, csak kizárólag az arcomon)

Bármire hajlandó vagyok, köszönöm a figyelmet és a válaszokat előre is.

18/F



2016. jún. 29. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
smink, radír, púder stb
2016. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el időnként kozmetikushoz arctisztításra, magadnak házilag sose fogod tudni úgy kitisztítani.

31/N

2016. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tartózkodom a sminktől, púdertól és társaitól mivel nem akarom eltömíteni a pórusaimat és mégjobban kárt okoznék magamnak. Annyira nem vészes a helyzet hogy ilyeneket kellene használnom, csupán szép sima, probléma mentes bőrre vágyom.
2016. jún. 29. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikai kezelés segít.
2016. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!