Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikákra Hialuron...

Szem alatti karikákra Hialuronsav? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Úgy kb. 1 éve a szemeim alatt sötét karikák jelentek meg, és nem tudom mitől. Orvosnál voltam, nincs veseelégtelenség, nincs szívprobléma. Próbáltam jó néhány krémet, uborka karika stb. De egyik sem segített. Aztán olvastam erről a Hialuronsav-ról. Van kapszula formában és feltöltést is alkalmaznak injekcióval plasztikai sebészeten. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatba? Tényleg segíthet? [link] ezt az oldalt találtam esetleg ezek közül valamelyik hatásos? Vagy melyik márka a jobb, mert gondolom ezekből is van több. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 29. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább masszírozni kellene,hogy megszűnjön a vérpangás a kis erekben.Érdemes minden este a gyűrűs ujjal szemkrémmel körkörösen masszírozni.
2016. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én is ilyenen gondolkozom.

Keresztanyám csináltatott ilyet (az injekciósat), de neki a doktor eléggé elb-szta, ő nekem azt mondta, egyáltalán nem ajánlja. De ott az volt a gond, hogy a doktor nem tájékoztatta őt megfelelően a következményekről, és az egész beavatkozásról. Igazából csak egy jó, megbízható, becsületes szakembert kell keresni, és akkor nem lesz gáz, szerintem.

2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, nem ér semmit a masszírozás, sőt még csúnyább lett tőle utána. 2. válaszoló, orvos szempontból kockázatos igen, nagyon meg kell válogatni kihez megyünk el.
2016. jún. 30. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!