Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikai kezelés mennyire...

Kozmetikai kezelés mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Miután kijovok látszik valamilyen változás? Szebb lesz a bőröm? Ti milyen gyakran jartok? Ha javít, mennyi ideig látszik a 'valtozas'? Jo kozmetikust tud valaki ajanlani? Esetleg egy kozmetikus megtudja mondani mi okozza a pattanasaim, miteszereim stb. remek kis dolgaim?

2016. jún. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idős vagy. Ha fiatal vagy a hormonális változások miatt lehet sokkal problémásabb a bőröd, ahelyett hogy mindenféle termékkel ész nélkül nekiesel és nyomkodod csak ártassz, inkább szakember.Rögtön utána nekem mindig csúnya volt a bőröm. Ahogy kinyomta a pattanásokat stb rettenetesen bepirosodott, de pár óra max és elmúlik. És igen szebb lesz utánna. Én a pattanásos korszakomból már kinőttem elég szép a bőröm de olyan 1-1.5 havonta elnézek szemöldöközni ill. egy kis szakszerű tisztításra ápolásra. A pattanások mitesszerek hátterében 100 dolog állhat rossz étkezéstől a hormonális problémákon át. De általában nincs semmi komoly dolog mögötte, csak a kamaszkor. Ha pedig van azzal már nem(csak) a kozmetikushoz kell menni
2016. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,használ.Nem egyből látod a változást,pár kezelés kell neki.Általában a jó kozmetikus kikérdez és utána meg tudja mondani,mi az oka.Én másfél havonta járok kozmetikushoz.
2016. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!