Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki hogy szedi a dm-es Haar...

Habaczeller Krisztin kérdése:

Ki hogy szedi a dm-es Haar vital komplex vitamint? Mit jelent hogy kúra szerüen kell szedni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla nagyon jó. Azt is hogy valaki napi egyet szed belőle valaki kettöt.
2016. jún. 29. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak ez hatott a hajhullásomra. Soha semmitől nem nőttek még babahajaim, csak ettől, pedig a halántékomon már szinte megkopaszottam.

A kúra szerű szedés azt jelenti, hogy nem folyamatosan bármeddig kell szedni, hanem beszedsz egy dobozzal , utána pár hónap szünet. Mondjuk én 4 hónapig szedtem és 6 hét szünetet tartottam csak. Most kezdtem újra.

Egyetlen hátránya, hogy kicsit pattanásos lettem tőle, de nem vészes. Inkább ez mint a kopaszodás.

Napi 1-et szedtem.

2016. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy napi 1-et kell bevenni. Eszerint szedem.
2016. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!