Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az sok ha ezeket mind beveszem...

Az sok ha ezeket mind beveszem? Milyen hatásai lehetnek ezeknek?

Figyelt kérdés
Szedem a Dm-es hajvitamint, szedek vastablettát, magnéziumot, szelén+ACE vitamint, B-vitamin komplexet, D3-vitamint. A hajvitaminban cink van, biotin, folsav, B-vitamin főleg. Lehet ebből baj ha ezeket mind szedem?

2013. dec. 30. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy erősebb multivitamint az egyszerűbb és biztosabb. Pl a biotechben. Árban is jobban kijössz.
2013. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem azokat is, de az ilyen multivitaminokban mindben nagyon kevés van egy-egy vitaminból... Átlagban ilyen 30-50% RDA, én pedig szeretnék mindből eleget bevinni. A másik pedig, hogy amit most vettem magnézium, a Dr. Chenes, nem volt drága, 1200 Ft és 1000 mg Magnnézium-laktát van benne, ez lehetséges, ilyen áron ennyi? És ez nem túlzás már, nem káros? Mert pl. láttam valahol hogy az ajánlott mennyiség 250 mg és a Magne B6ban is annyi van (már ha beveszed a 6 tablettát egy nap...ÉS anyagilag se annyira jó de más kérdés), de van a Magnesii Citricii ami gyógyszertári és az 500 mg magnézium-citrát egy tablettában, de napi kettőt javasol a betegtájékoztató! Most akkor ez hogy van?
2013. dec. 30. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
De a Biotechben meg hasonlókban többféle is van. Olyan is van amiben hatalmas dózisok vannak testépítőknek. Pl scietec monster pak
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) És mettől van az, hogy túladagolás lép fel? Milyen mennyiségtől?
2013. dec. 31. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más a vitaminszükséglet. Valószínűleg egy 120kilós testépítőnek jóval több kell mint egy 70 kilós átlagembernek
2013. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!