Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kenjem fel a Ricinusola...

Hogyan kenjem fel a Ricinusolajat a hajamra? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok most 4cm körül van a hajam ilyen sűrű a hajam és növeszteni szeretném,a ricinusolaj mennyire használ?Amúgy barna a hajam mert az olvastam hogy a barnahajúaknak beválik:) illetve hogy kenjem fel?Én nem nagyon használtam ilyet sohasem.Előre is köszönöm:)
2016. jún. 30. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a nővéremnek úgy csináltam, hogy egyszerűen kézzel mindenhová, utána várt valamennyit (már nem emlékszek, mennyit), és kimosta a hajából. Utáltam, ragadós volt. :D De így volt a legegyszerűbb felvinni. Mondjuk szerintem neki pont nem használt (nem vettem észre változást), de ő festett szőke, lehet, hogy pont ezért.
2016. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm:)
2016. jún. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!