Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hennával barna...

Lehetséges hennával barna hajból ilyen, vagy legalábbis hasonló színt elérni? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link] Egy ehhez hasonló színt szeretnék a hajamnak, de mindenképp növényi hajfestéket akarok használni. Lehetséges megoldani hennával? [link] Ez a hajam eredeti színe.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



#hajfestés #hennával
2016. jún. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én rendszeresen festem a hajam hennával, és azt mondom, szerintem lehet. Attól is függ, milyen hennát használsz. Vannak ilyen henna festékek, amiket olyan dobozban lehet kapni, mint a sima hajfestékeket. Ott meg van adva, hogy milyen színű lesz a hajad tőle. Itt ugye jobban látod a végeredményt, és ha a fentihez hasonló szeretnél elérni, talán ez jobb neked. Én sima henna porral festem (a növény porrá zúzva+fekete tea), és ennek elég kiszámíthtatlan eredménye van; viszont ez a legtermészetesebb is. Illetve vedd figyelembe, hogy a henna (legalábbis amit én használok) nem nő le, mint a bolti hajfesték, hanem folyamatosan kopik ki. De sok szerencsét, bármelyiket is választod :)
2016. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 5. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!