Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elleni tonik? Krém?...

Pattanás elleni tonik? Krém? Olaj?

Figyelt kérdés
Valami pattanás elleni krém, olaj, tonik bármi kéne árral együtt ha tudtok mondani árat🙂 És hogy hol lehet beszerezni😀
2016. júl. 1. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Oriflame katalógusba van egy jó termékcsalád , szerintem az ára is tök jó !

(Itt egy link ezen fent van a katalógusuk és a 114.oldalon van )

2016. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Patikában kértem alkoholt, megjegyeztem, hogy pattanásokra szeretném. 70%-osat kaptam. Már másodszor vettem, most direkt pattanásokra való alkoholt vettem, 2% ebből valami gyulladáscsökkentő, a többi pedig alkohol. Mindkettő bejött nekem, persze most is van egy pár, de már szinte mindent kipróbáltam és ez árban is jó és jól tisztít, szárít. :) Persze igyál sok vizet, ezzel még csak este és reggel tisztíts meg az arcod egy vattapamaccsal.:)
2016. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!