Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne tenni hogy ne...

Mit lehetne tenni hogy ne törjön a hajam?

Figyelt kérdés

Hosszú évekig tüsi hajam volt mert anyukámék megvetik a hosszú hajat.

Mióta már nem tudnak beleszólni próbálom megnöveszteni mert szeretnék egyszer én is szép hosszú hajat de a vállam alatt 10 centiig ment mert csúnyán elszálkásodott. Levágattam tarkóig. Azóta 6-7 hetente vágok vissza 1-2 centit de ez sem oldja meg mert törik.

Samponban sok félét kipróbáltam: Lorin, Garnier, Balea, jelenleg Syoss. Hajmosás után aznap még puha szép de olyan mint a szénakazal össze vissza állnak a szálak. Másnapra jó a tartása de egyre durvább a tapintása. 2 hete vágtam le 5 centit belőle ezzel sokat javult de a héten megint látom a hajvégeket a felsőmön :(

Hajbalzsamot használok de nem segít.

1ik fodrász szerint erős dús hajam van másik szerint vékony, gyenge, kevés. Tippek?


2016. júl. 2. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A taplalkozasod milyen? Esetleg kipróbálhatnal valami hajvitamint. DM-es is tökéletes, meg E-vitamin. Ezek mind jót tesznek a hajnak.


Azt nem irtad, hogy mennyire van igénybe véve pl festés és vasalás mert ezeket is hanyagolni kéne.


Pluszban még amit tudok javasolni, az a meleg olajos hajpakolasok. Kókusz, oliva, ricinus stb.


Egyébként az is lehet, hogy alkatilag ilyen a hajad. Van akinek vállig nő csak meg. Ha tudod akkor hord összefogva vagy valamilyen kontyban mert akkor sem törik az alja annyira. Vágásból meg törekedj az egyhosszra, mert akkor se törik annyira a haj.

2016. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos inkább tészta hús meg főzelék de sok ételt nem tudok megemészteni.

Vas hiányom van kiskorom óta pedig májat eszek minden hétvégén majdnem.

A családban mindenkinek szép loknijai vannak a felmenőimmel eggyütt.


Egy hossz a hajam :) a lépcsőzetes nem tetszik :)

Itthon felkötöm de utcára úgy nem szeretek menni :)

2016. júl. 2. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kéne csináltatni egy vérképet, hormonokat is meg kéne nézni, mert ha csak neked ilyen gyatra a hajad a családban, annak oka van. esetleg egy góckutatásra is elmehetsz. fogászat, fül-orr-gége ilyenek.
2016. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek loknijai vannak de neked meg lekellett vágatond tüsire?O.o Na mindegy.

Nem attól fog gyorsabban nőni és kevésbé töredezni a hajad, hogy ennyit vágatod.

Használj argánolajat (yellow bloom-ot ajánlom, nem olcsó de eddig nem hallottam olyanról akinek ne segített volna ez a termék).1-2 hónap után már észrevehető a javulás

Majd pár hét múlva menj el fodrászhoz, kérd hogy melegollóval vágja a hajad és utána kezd el ápolni ezzel az olajjal, de ne menj vágatni egy darabig, hogy lásd a javulást.:)

2016. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!