Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a benőtt szőrszá...

Mit csináljak a benőtt szőrszállal?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Steril tűvel, de óvatosan, vagy körömmel húzd fel a bőr alól.


Hetente 2-3x radírozd a bőröd, hogy eltávolítsd az elhalt hámsejteket és kevesebb benőtt szőrszál legyen!

2016. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell távolítani tűvel és fertőtleníteni.
2016. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam ami bevált megelőzésképp:

Szőrtelenítés előtt bőrradír. Volt, hogy házilag készítettem (cukorral/sóval és belerakva pl. tusfürdőbe) De mostanában fürdőszivaccsal (pontos nevét nem tudom) szoktam átdörzsölgetni. Illetve ezt nem csak előtte, hanem valamilyen rendszerességgel utána is (nem közvetlenül)


Bár előfordul, hogy így is akad 1-2, de azokat orvosi tűvel el szoktam távolítani, szépen alányúlok, majd kiemelem. Lényegében sérülés nem történik és fájdalommentes.

Volt már, hogy 1-2 elég mélyen volt és hosszú is... azt kihívás. Vagy tűvel addig lemész, ami nem túl kellemes, vagy vársz vele egy keveset míg feljebb kerül :/ Valamelyik pedig ki is nyomható, akár egy mitesszer.

2018. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!