Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a benőtt szőrszá...

Mit csináljak a benőtt szőrszállal?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete vettem észre. (Bikinivonalon) Kicsit puklis, ha nyomkodom kicsit fáj, de ott alapból is érzékenyebb a bőröm. Az a baj hogy nem látom a szőrszálat, így nem is tudom kiszedni. Ha megnyomkodom már érzem alatta hogy kicsit keményedik. Lefertőtlenítettem, a tűt is, kicsit próbáltam szurkálni, hátha kijön, de fáj. Nem tudom mihez kezdjek vele. De nem akarom hogy sokáig így maradjon. Várom az ötleteket. Előre is köszönöm.
2010. jún. 28. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem nő be ennyire, úgyhogy én alkoholba mártott tűvel kihúztam a szálat. Nem is vérzett.

A tieddel nem tudom, mit lehetne tenni, nem merek mondani semmit, mert ha sokat szúrkálod, csúnya lesz és elfertőződhet.

2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!