Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes szőrteleníteni a...

Érdemes szőrteleníteni a karomat vagy nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Kizárólag epilátorral vagy gyantával esnèk neki, de nem tudom milyen hátránya lehet esetleg. (Azon túl, hogy fáj) Utána meddig lesz piros? Nagyon gáz, ha borostás? Meddig marad sima? (Egyèb jótanácsokat is szívesen fogadok ezzel kapcsolatban)

2016. júl. 3. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha világosabb akkor hagyd, mert csak sötétebb lesz szőrtelenítés után. Annyira nem fáj, bár ez attól függ mekkora az ingerküszöböd. Szerintem nem olyan bizalomgerjesztő ha borostás... Egy-két hétig sima.
2016. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csajszi, ha szeretnéd akkor nyugodtan ess neki. Én nem tapasztaltam semmi különlegeset

Olyan mintha a lábamon csinálnám:)

2016. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 1-2 hetente epilalom az egesz karom . Megszokta mar es nem pirosodik annyira. Vekpnyodnak es szokulnek tole a szorok. A rovid valtozata is jobb, mintha szoros lennek.
2016. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!