Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös haj kezelése?...

Festett vörös haj kezelése? Többi lent

Figyelt kérdés

3 éve festem a hajam (eredetileg barna) vörösre.. fehér bőröm,szeplőim,és kék szemem van szóval illik hozzám.viszont borzalmasan száraz és roncsolt (hát közepéig érő göndör),kb mikor megmosom csak akkor jó..másnapra semmi állása,és borzalmasan szálkás,csúnya.. most tervezem hogy megyek fodrászhoz,hogy vágjon belőle,de azon is elgondolkoztam hogy visszafestem barnára (kicsit sötétebbre mint amilyen volt) de igazából a vöröst már nagyon megszerettem. tudtok valami olyan hajápolót/vitamint ami extra töredezett göndör hajra jó? most kezdtem el szedni a dm saját márkás vitaminját..

21



2016. júl. 3. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Vágás után kezdj el használni argán olajat. Bioboltból vegyél, 100%-os olajat, 2-3 csepp kell a hajra mikor szükségét érzed. Szépen helyrehozza a száraz hajat.
2016. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!