Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam meg anyukámnak...

Hogyan mondjam meg anyukámnak hogy epilálni szeretném a lábam?

Figyelt kérdés

Akármikor felhoztam a témát terelt... Eddig még nem szőrtelenítettem, de mar szeretnék, vegulis annyira nem latszik, de zavar... Szoval hogy mondjam meg neki h venni kellene egy epilatort??


Válaszokat köszönöm 😊



2016. júl. 4. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy 15\lány
2016. júl. 4. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
már ne is haragudj de nyáron meg amúgy is főleg ennyi idősen alap. nem kéne kérni semmi ez alap igény és gusztus. én már 13 éves koromban is szőrtelenítettem. mi van ezekkel a szülőkkel?? elmész a boltba és veszel egy borotvát vagy gyantát esetleg kozmetikus. találd fel magad
2016. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Egyet értek az előző válaszolóval, kivéve a borotvában. Szerintem azt kerüld el.
2016. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg magadnak, ha nem tudsz mást! Nekem se engedte anya a szőrtelenítést, beszélni se lehetett vele erről. Úgyhogy magamnak megvettem, akkor meg az volt a baja, hogy zajos. Nyilván nem az éjszaka közepén akarom, de most is szeretném, de valaki mindig van itthon és lecsesznek. Amúgy 18 éves vagyok. De az anyám fura szerzet, még a betétet sem vettem meg, minden női dolgot magamnak kell és kellett megvennem.

Anyukád szőrtelenít? Mert az enyém nem, de ha a te anyukád igen, akkor mond el neki, vagyha epilátora van használd azt, aztán fertőtlenítsd le, mosd el.

Borotva a leggyorsabb, de tényleg semmit sem ér, de csakis a jó minőségűek érnek valamit. És a szőrtelenítőkrémet kerüld, az egy borzadály.

Amúgy tesómat meg borotválkozni nem engedi, ő is titokban csinálja, apáéval.

2016. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!