Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok és nagyon-...

13 éves lány vagyok és nagyon-nagyon szőrös a kezem. Fekete szinű és elég világis bőröm van. Az iskolában ez miatt csúfolnak is és nyáron is hosszú újjuba kell lennem. Anyukámnak nem merem elmondani hogy zavar. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tippeket adni? Melyik megoldás lenne a legjobb?
2016. máj. 28. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"anya az van, hogy sokan csúfolnak a kezem miatt és szeretnék elmenni kar gyantára"
2016. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sose értem ezeket a problémákat... ha zavar vegyél gyantát és gyantázz. Elég egyszerű. 13 évesen már egyedül is menni fog.
2016. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Le is borotválhatod,bár szúrósan fog vissza nőlni és rendszeresen is kell.Utána mindig kend be testápolóval.Gyanta igazából akkor jöhetne szóba,ha lenne rutinod hozzá.
2016. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám nem engedi hogy borotváljam. :/ És gyantát hol lehetne beszerezni?
2016. máj. 29. 12:36
 5/15 anonim ***** válasza:
A gyantát is inkább vele beszéld át
2016. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gyantaztatni meg nem akarok.Borotvalni szeretnem de anya nem engedi :/
2016. máj. 30. 15:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a szülő nem engedi dolgokat. Ő talán nem szőrtelenít? Őt nem ugyanúgy zavarná a dolog saját magán? Igenis mondd meg neki, hogy téged zavar, csúfolnak miatta és nem fogsz egész nyáron hosszú ujjúban lenni, hogy takargasd. Nem tetoválást, piercinget vagy extrém színű hajat akarsz. A szőrtelenítés elég alap dolog a nőknél.
2016. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudom h zavar, es rossz ha csufolnak. De meg gyerek vagy, maradj is annak.

Van egy noverem, ennyi idos koraban kezdte a labaval es karjaval. Husz eves koraban mar ott volt, hogy heti egyszer minimum kell epilalnia. De nem ot perc ez. Van, amikor ket, harom orat is eltart ez. Szombat delelottonkent egesz vegig az epator zummogeset kell hallgatnom. Par nap es a karja borostas.


Meg raersz, senki sem toketes es nem vagy egyedul ezzel a gonddal.

2016. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyolcas vagyok megint

Mindez ugy hogy anyam nem engedte neki a borotvat, de addig verte magat. Megbanta

2016. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Már közöltem vele hogy zavar csúfolnak érte.Mondta higy ezekkek a "hülyékkel" nem kell foglalkozni.Nincs más dolguk.Még azt mondta hogy de hiszen mindenkinek szoros a keze stb.

Koszonom mindenkinek a sok pozitiv kommentet es hogy segitetek nekem.Meg egy darabig kuzkodnom kell ezzel a problemaval de valahogy kibirom.Es valami megoldast keresek ra.Lehet hogy ez hormonzavar miatt van? Irta az egyik "valaszolom".De valaki letudna nekem irni mi az a hormonzavar es hogy miert alakulhatott vajon ez ki?

Koszonom!

2016. máj. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!