Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitamin poros megoldás...

C-vitamin poros megoldás hajszínező eltávolítására is alkalmas?

Figyelt kérdés

Világosszőke hajam van, még soha nem volt tartós hajfestékkel festve, viszont elkövettem azt a hibát hogy bevállaltam egy Palette hajszínező sampont...A várt "gesztenyebarna" inkább fekete lett egy kis lila fénnyel, csak hogy ne legyen túl unalmas. Sok helyen olvastam a tartós hajfesték eltávolításáról házi praktikákat, viszont nem tudom, hogy hajszínezővel is ugyanaz lenne-e a hatás, ráadásul ilyen szín esetében. Valaki próbálta már? Illetve szerintetek ez a feketés-sötétbarnás-lilás szín milyenre kopna ha szőke az alapszínem?

Előre is köszi!



#hajszínező #C-vitamin #házi praktika #hajszínező eltávolítás
2016. júl. 7. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezèrt hajszínező ami 24 hajmosás után lejön

Szóval ez ilyen próba szerű mielőtt belevágnál az igazi hajfestèsbe

Szerintem ez jobb

Így bármilyenre szìnezheted akár hónaponta ha van kedved :D

Inkább mint a leszivatás vagy szőkìtès meg totál roncsolás..

Mellesleg trendi

lehet ha kopni fog akkor ilyen finom világos barna színt kap majd a hajad idővel jobb lesz

de lehet jól áll vagy nem tetszik most ez a sötètes barna?

:)

2016. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából a természetellenes szín nem tetszik, mint írtam ilyen lilás, bordós jellegű a várt "természetes" barna helyett..
2016. júl. 8. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!