Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PASIK: Zavar, ha a barátnőtök...

PASIK: Zavar, ha a barátnőtök változtat a külsején? Vagy olyannak szeretitek látni, ahogy megismertétek?

Figyelt kérdés
Pl új hajszín/hajhossz/öltözködési stílus/stb
2010. ápr. 15. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát én az eredeti hajszín híve vagyok, nem tetszene, ha barátnőm befestené a gyönyörű barna haját. :) Öltözködési stíluson pedig csak a tinik változtatnak nagyon hirtelen.

22/F

2010. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
+1 az eredeti hajszín mellett
2010. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
zavarna és zavar is sajnos
2010. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

a változás jó dolog, de fokozatosan. ha eddig cicababa voltál ne legyél hirtelen rocker.

de fő a természetesség.

2010. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát én ugyan nem vagyok pasi, de azt tudom hogy az én páromat nagyon is zavarta mikor levágattam és melíroztattam a hajamat. Azt mondta hogy neki úgy tetszettem természetesen. Szerintem viszont az a lényeg hogy te jól érezd magad és nem az hogy a pasidnak mi tetszik. Ha szeret, akkor szeretni fog akárhogy áll is a hajad vagy akámi is van rajtad!!!

20/L

2010. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar, egészen addig amíg nagy vonalakban még önmaga marad.

A változatosság gyönyörködtet, például ha a lány más frizurát vágat az izgalmassá tehet egy régebbi kapcsolatot.

Ha öltözködési stílust vált az már nem biztos, hogy oké...

2010. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de tapasztalatom van. A volt, illetve a mostani barátomnál is változtattam kicsit a külsőmön (nem drasztikusan), beleértve a hajszínem, öltözködésem, de egyiküket sem zavarta a dolog. Nyilván azért is, mert nem csináltam "majmot" magamból, és az új stílusok is tökéletesen passzoltak/nak a személyiségemhez.

Szerintem egyébként az a pasi, aki tényleg szeret, az így is úgy is szeret/elfogad, mivel nem a külső a fő szempont.

2010. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

én is lány vagyok,és már hányingert kapok ettől a sok természetességtől!! minden fiú, ezt állítja, hogy a természetes lányok a szépek, igen... aki amúgy nem természetes is szép lenne.. mert aki szép az szép, de csak mer valaki festi a haját meg sminkel az már nem természetes kivagyok ettől! annyi ronda, ápolatlan, szőrös lányt látok az utcán "természetes" címszóval, hogy hányinger!!


Egyébként sztem aki szeret azt nem fogj érdekleni, hogy változtatsz-e magadon vagy nem!


21/L

2010. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

08:14

Ott a pont.

2010. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

>>Én pedig annyi agyonsminkelt, műmellű, festett pi.csát látok az utcán "igényes" címszóval, hogy hányinger!!<<

Ne essünk félreértésekbe a természetes nem azt jelenti hogy szőrős, meg ápolatlan. A szépítkezés már a történelem kezdete óta hozzátartozik a nőiséghez, de ne essünk át a ló túloldalára. Számomra teljesen érthetetlen hogy miért kell szép barna hajat feketére festeni. Szép az is, de nem szebb.

2010. ápr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!