Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szebbnek látjátok ha vki...

Szebbnek látjátok ha vki tetszik miután megismertétek?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele hogyha vkiről látok egy képet és nem tetszik tulságosan, miután beszélgettem vele és megkedveltem és megint megnézem a képét már nagyon szépnek találom.

De ez igaz előben is hogyha annyira nem jön be vki, ha jófejnek tűnik utánna szebbnek találom.

Persze alapból is bejön de semmi extra utánna meg tökéletesnek látom.

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 2. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről gondolkodtam ma, én is dettó így vagyok vele :)
2011. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre mondanád azt, ha előbb találkozol vele és utána nézed a képet, hogy "de szär fénykép"
2011. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van, h meglátok egy képet akkor semmi "különöset" nem látok rajta, de ha megismerem (főleg személyesen), akkor megváltozik a bennem kialakult képe.. Sokkal szebbnek/helyesebbnek látom a képeken utána, ha a viselkedése megfogott.
2011. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is pont így vagyok 17/l
2011. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dettó.
2011. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel szinte mindenki így van :)
2011. okt. 2. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, viszont néha hajlamos vagyok az ellenkezőjére is.
2011. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is :D


a barátnőm se egy olyan nagy szépség,de amióta elkezdtem vele barátkozni,sokkal szebbnek tűnt...múltkor is elbambultam és azon kaptam magam hogy ott nézem hogy tényleg,de szép szemei vannak :)


13l

2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

(Akit a legjobb pasinak tartottam az exeim közül, mikor először láttam csak képen, semmi extrát nem vettem észre, olyan "jó, nem rossz, de kb ennyi", aztán megismertem, és ez teljesen oda meg vissza voltam. Így utólag visszagondolva viszont nem tudom, mire...)

2011. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én mindenkivel így vagyok, ha valakit kedvelek azt szépnek is látom és úgy általában elfogult vagyok a barátaimmal/családtagokkal
2011. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!