Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? A...

Mit csináljak a hajammal? A fodrász egy évvel ezelőtt elrontotta és azóta nem nőtt senmit!

Figyelt kérdés

Tehát...

Egy éve elmentem kicsit vágatni a hosszú hajamból,mert a sok vasalástól nagyon ronda lett...

Azt kértem a fodrászomtól,hogy kicsit V alakba vágja...erre ő megtépte...nagyon rosszul...elől a hajam nagyon rövid lett ...azóta is úgy van..és nekem nagyon nem tetszik!! Azóta is vasalom,mert ha nem teszem akkor olyan semilyen ..Azóta 1centit sem nőtt a hajam! Elegem van belőle..és el is csúnyított! Nagyon kéne már a szép ,hosszú,egyenletes régi hajam...Mit csináljak ,hogy végre a régi legyen? Az ilyen balzsam meg stb.nem hiszem ,hogy segít...



2016. júl. 10. 19:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És aki hasonló helyzetben volt,mennyi idő után nőtt vissza egyenletesre?
2016. júl. 10. 19:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj rendszeresen olajos pakolást. Ezt magad is elkészítheted otthon, ha tiszta kókuszolajhoz mandula- és jojoba-olajakat keversz, majd eloszlatod a nedves hajon. Hagyd a törölközővel becsavart hajadon a pakolást hetente egyszer legalább 20 percen át, majd samponnal alaposan öblítsd ki a hajadból... Hajmosást követően hideg vízzel öblítsd át a hajad. Nem kell, hogy kellemetlenül hideg legyen a víz, de fontos, hogy fejbőrödön hűvösnek érezd. A hideg vizes öblítés ugyanis felpezsdíti a vérkeringést, ami serkenti a hajhagymákat, ezzel együtt pedig a hajnövekedését.
2016. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Egy tojásfehérjét verj fel egy kicsit, majd kend a hajadra és a fejbőrödre is. Egyből érezni fogod a különbséget, amint kimosod a hajadból, kb. 10 perc után. A hajad ragyogó, puha és fényes lesz. Nem mellesleg pedig ez a pakolás serkenti a hajnövekedést is. és egyél is sok fehérjét ..Keverj bele egy kis jojobaolajba három csepp levendula, három csepp rozmaring és két csepp kakukkfű olajat. Ez a keverék felélénkíti a fejbőrödet és stimulálja a hajhagymákat.
2016. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő az, csak a vasalás miatt le is törik.
2016. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, jó ha használ pakolásokat, de amíg vasalja és károsítja a haját addig ugyanúgy nem fog megnőni. A vasalt haj agyon van roncsolódva, ahhoz hogy helyrejöjjön most abba kell hagyni ezt és várni hogy a roncsolt rész teljesen lenőjön. Utána fog megnőni a hajad csak.
2016. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is nagyon töredezett és száraz volt a hajam, a különbség hogy a festéstől. Levágattam rövidre, azóta argánolajat használok rá. Rendszeresen vasalom is, mégsem törik. Fodrászom ajánlott egy balzsamot is mivel még mindig száraz volt, mostmár ez is kezd rendbe jönni.
2016. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Utoló vagyok: Ajánlom még a DM saját márkás termékét, Hair Vital Komplex étrendkiegészítőt. Nagyon sokaknak bevált, 2 havi adag 800 ft, nyomába se ér a híres Biovanne és társainak:)

De ne csak vitamint szedj, figyelj oda a helyes táplálkozásra és lehetőleg ne szárítsd hajszárítóval a hajad, ha mégis akkor inkább a hideglevegős funkciójával.

2016. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne vasald. Nő a hajad, csak amennyit nő le is törik a vasalástól
2016. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6, 7: semmi értelme nincs annak, amit mondtál. Ne szárítsa a haját, főleg ne meleg levegővel, de vasalja csak nyugodtan (vagyis nekem ez jött le abból, hogy írtad, te is vasalod és semmi baja). A hajszárítóból legalább nem közvetlenül jön a meleg levegő. Persze valóban nem tesz jót a hajszárítózás, de a vasalás ezerszer rosszabb
2016. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Eléggé félreértetted akkor a dolgot;) Nem azt mondtam hogy vasalja a haját, hanem hogy én is vasalom de az argánolaj úgymond megvédi. Rosszul jött le
2016. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!