Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász elrontotta a hajamat...

A fodrász elrontotta a hajamat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyönyörű hullámos lapocka alá érő tépett hajam volt,ami jól is állt.Pár napja elmentem fodrászhoz és mondtam neki hogy vágjon max. 5 centit tépetten,erre ő vágott nekem egy Kleopátra frizurához hasonlót csak frufru nélkül,ráadásul egyenes vágással.Most a hajam váll fölött ér,és ez a frizura nekem nagyon nem áll jól.Ezzel önmagában nem lenne problémám de kb. 4 hónap múlva lesz a szalagavatóm,és nem akarok rajta így kinézni.

A kérdés: Ezt a Kleopátra szerű frizurát meglehetne oldani úgy hogy elmegyek fodrászhoz,és azt mondom neki hogy nem szeretnék vágatni belőle,csak csinálja meg tépettre? Ha ezt tenném nem lenne rövidebb?

Bocsánat,hogy hosszúra sikerült.A válaszokat előre is köszönöm!



#hajápolás #frizura #rövid haj #hosszú haj #tépett haj #egyenes vágású haj #Kleopátra frizura
2015. júl. 2. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
szopás
2015. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha képet küldesz akkor könnyebben tudink véleményt mondani. Nekem spec tetszik a kleopátra haj is
2015. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet,17 éves lány vagyok.

Szerintem ha megtépi még ,kicsit rövidebb lesz..

2015. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tépettre csinálja akkor mindenképp rövidebb lesz egy kicsit, de ettől még valószínűleg jól fog kinézni.
2015. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a probléma nekem is küldhetsz képet pont most nézwgettem rövid hajból szalagavatós hajakat mert gondolkozom rajta hogy levágatnám. Szócal ha látom milyen a hajad lehet tudok segízeni :)
2015. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!