Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kétszer használok szőkítőpo...

Ha kétszer használok szőkítőport egymás utáni nap mi fog történni?

Figyelt kérdés
Tegnap befestettem és sárgás lett. Ujra be akarom. Mi a velemènyetek? Jobb eredményt érek el vagy sárgább hajat?

2016. júl. 10. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha a nullás fej nálad jó eredmény,csináld.Le fog törni.
2016. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehettek ilyenek basszus? Valaki jóindulattal feltesz egy kérdést és már le hotdjátok.lenézitek stb. Kedves első válaszoló inkább nem kellet volna írj. Elég nulla vagy te;)
2016. júl. 10. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Akkor csináld nyugodtan! Mindenki a maga hibájából tanul...
2016. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kemény stílusban, de az első válaszoló igenis használható választ adott, mivel rossz esetben az fog történni. Le fogod égetni a hajad és valahol a tövénél letörik, akármilyen lehetetlenül hangzik. Az én fehérre szőkített majd barnára festett tincsem még a saját fodrászom is nagyon óvatos volt, nehogy bekenje szőkítővel, ezen okokból.


A hajadtól függően, nyilván világosabb lesz, de még az is lehet, hogy zöldes árnyalatú, foltos, vagy éppen teljesen letörik. Érdemes lenne elmenni fodrászhoz, ahogy az első alkalomkor is kellett volna, ahelyett, hogy "majd te ügyesen megcsinálod". Nekem 5 ezer forint igenis megéri, mert ugyanolyan sima és egészséges hajjal távozom egy szőkítés-festés után, mint amilyennel bementem.

2016. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A kedves nulla első válaszoló(én)fodrász.:) És azt még nem is említettem,hogy szinte biztos a tuti Kallos szőkítővel kísérletezel otthon.;)De mondom,csináld.
2016. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad?:P
2016. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem:)lehet inkább festékkel fogom.
2016. júl. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!