Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket a fejbőröm és nagyon...

Viszket a fejbőröm és nagyon sok hajszálam kihullik, miért?

Figyelt kérdés

Egy nap legalább háromszor viszket a fejbőröm elég durván, de nem tudok rájonni, hogy miért... kb 2 éve van ez de eddig nem hullott a hajam ilyen nagoyn, igaz most novesztem és kb már 30 cm hosszu, de akkor is, a neten utánanéztem és azt irja, hogy 60-100 hajszál naponta kihullik az egészséges fejbőrböl, de ma megszámoltam és 80 hajszál volt de csak egy vakarásnál (amikor viszket jol megvakarom és akkor egy csomo hajszál kihullik)... a pláne az, hogy egy nap ahogy már modntam kb 2-3-szor is viszket igy a hajam, nem tudom az izzadtságtol viszket-e?? Mivel nagyon izzados vagyok egy nap hajlamos vagy ok 3 ruhát is kiizzadni, de ez a fejbőr viszketés télen is fent áll, és nem tudom mi az oka, esetleg ez normális vagy kopaszodom megfele, betzeg vagyok mi van velem, pls segitsetek... :(( 16/F


A válaszokat koszonom előre is


2016. júl. 11. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
2 éve viszketsz és még orvoshoz sem mentél el? Nem akarlak megsérteni, de ez akkor is iszonyat nagy igénytelenség. Valami fejbőr betegséged van, ehhez vizsgálat és kezelés kell. Az sem normális hogy nagyon izzadsz egyébként, ezt sem árt emlegetni az orvosoknak. Habár ez egészségtelen életmód miatt is lehet, azon meg tudsz változtatni.
2016. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az igazság az ,hogy nem igazán érdekelt eddig :D gondoltam, hogy valami nromális és elmulik és csak megvakartam és kész ,de amiota a hajam is hullik azota zavar, koszi a választ
2016. júl. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!