Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Oral-B elektromos...

Milyen Oral-B elektromos fogkefe a legjobb? Az elemes vagy az aksis? Aki válaszol azt felpontozom.

Figyelt kérdés
Azt már eldöntöttem hogy Oral-B-st akarok venni, csak nem tudom melyik fajtája a legjobb.
2016. júl. 12. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a két féle. Az aksis valamivel egyszerűbb, de többet kell tölteni, nekem a két éves, olcsóbb fajta Oral-B elektromos fogkefém már hetente lemerül. Eleinte gyorsan pörög, aztán az utolsó 3-4 mosás már nagyon gyenge. Az elemes tovább kitart, de az elemet cserélni benne egy katasztrófa, alig lehet leszedni, visszatenni az alját, ahol az elem van. Drágább is, mivel érdemes jó minőségű elemet tenni bele. Pörögni nem pörög olyan jól szerintem, mint az aksis vagy legalábbis gyorsan elkezd merülni és egyenletesen merül heteken át. Az aksis meg képes egyik percről a másikra teljesen lemerülni, mikor 1 perccel előtte még teljesen normális volt. Én a helyedben valami erősebb aksisat vennék, ami már jelzi a lemerülést is, szerintem jobban megéri.
2016. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!