Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos fogkefe? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Árban azért ne legyen 100ezer,de 30ig felmehet. Olyan érdekelne mindenképp amelyik nyomásérzékelős.Még gyerekként volt elektromos kefém,de az már 10 éve akkoriban elég gagyik voltak,nem is nagyon szerettük,azóta hagyomásat használok,de most úgy döntöttem adok egy esélyt az elektromosnak,biztosan sokat fejlődött és alaposabb is.
2016. máj. 11. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat keress, amihez olcsón találsz fejeket (akár utángyártottat) illetve széles a választék a használható fejeket tekintve. Az sem hátrány, ha valami ismertebb márkát választasz, azzal nem fordulhat elő (legalábbis kisebb valószínűséggel), hogy egyik napról a másikra megszűnik, Te meg nem tudsz hozzá többet venni fejet és vehetsz egy új gépet kompletten. Általánosságban az Oral-B készülékek jók, de szerintem ilyen tekintetben teljesen mindegy, hogy mit választasz, a hozzá kapható fejek ára/választéka sokkal fontosabb.
2016. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy cipőben járunk, nekem is volt anno ilyen pár ezres elektromos fogkefém és annyira gagyi volt,h. visszaváltottam manuálisra. Viszont a manuálisat nagyon kevésnek érzem és hamar szét megy a sörtéje. Tehát én is vásárlás előtt állok vagyis már megvan a kiszemelt, úton van hozzám. Oral-B Pro 2500 vagy 6000, Philips Sonicare EasyClean-ben gondolkodj ezek nagyon jó kütyük,ha gondolod keress rá, külföldi oldalakon nagyon dicsérik. Viszont az Oral-B Professional Care 3000-et semmikép ne vegyél (annál már az olcsóbb kategóriásokkal is jobban jársz), nem időt álló, sokan panaszkodnak az aksijára,ill. h. rozsdásodik..= pénz kidobás!


Remélem sikerrel jársz és legalább akkora örömödet fogod lelni az új fogkefédben,mint én! :))

2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is már döntöttem és az Oral-B Pro 6000 lesz az :) A jövőhéten rendelem meg,nagyon várom már :)

Azért majd írd meg,hogy a tiéd milyen :)

2016. máj. 13. 16:31
 4/5 teflon28 válasza:
0%
Szerintem lépj tovább, van már ultrahangos fogkefe. Megasonex például...mindent tud, amit az elektromos, sőt még annál is többet
2016. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az ultrahangos megint egy másik árkategória, itt pedig max. 30-ról volt szó.

Mellesleg nekem nagyon bevált az Oral-B Pro 2500. Látványosan jobban tisztít, mint egy manuális, az aksija is nagyon jól bírja, utazáshoz praktikus a műanyag tokja..nem tudok róla rosszat mondani. :)

2016. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!